0
Päring
0,00 €
0
Ostukorvi
0,00 €
Laadimine...
Laadimine...
Päringut ja tellimust on värskendatud!
Päringut ja tellimust on värskendatud! Päringut ja tellimust on värskendatud!
Toode on otsas.
Vabandame, kuid toode pole laos.

Extralink PATCHCORD SC/APC-LC/APC SM 9/125 DUPLEX 3.0MM 5M - 5 m InfiniBand ja kiudoptilised kaablid FTTH Kollane

EAN: 5902560361452
Part number: EX.1452
Model number: EX.1452
SKU: 1724750
2,52 € neto
3,07 € bruto
Saadavus:
10  tk.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Tarnekulu alates:  14,69 € Tarne maksumuse arvutamine
Saatmine alates: teisipäev, 25. juuni 2024
Makseviisid
Tarneviisid

Extralink PATCHCORD SC/APC-LC/APC SM 9/125 DUPLEX 3.0MM 5M - 5 m InfiniBand ja kiudoptilised kaablid FTTH Kollane

EAN:

5902560361452

Part number:

EX.1452

Model number: EX.1452
SKU: 1724750
Ideaalsed lahendused teie ettevõttele
Me leiame teie ettevõtte jaoks optimaalse lahenduse. Meie müügi- ja eelmüügispetsialistid valivad iga päev klientidele tooteid ja teenuseid.
Seadmete ekspresstarned kogu maailmas
Me garanteerime teie seadmete õigeaegse kohaletoimetamise, kus iganes te ka ei viibiks. Teeme koostööd ülemaailmsete partneritega, et tagada optimaalne logistika.
Rakendustoetus garanteeritud
Me pakume tuge lahenduste rakendamisel teie ettevõttes. Meie kvalifitseeritud insenerid aitavad teil oma infrastruktuuri tõhusalt hallata.
Klient kõigepealt
Meie RMA-eksperdid tegelevad kaebuste ja seadmete asendamisega kiiresti ja tõhusalt, et teie äri saaks sujuvalt toimida.
Kirjeldus
Extralink PATCHCORD SC/APC-LC/APC SM 9/125 DUPLEX 3.0MM 5M - 5 m. Kaabli pikkus: 5 m, Kaabli tüüp: FTTH, Kiudoptika tüüp: G.657.A1, Pistmik 1: SC, Pistmik 2: LC, Täisdupleks
Spetsifikatsioon
Funktsioonid
Kaabli pikkus  Kaabli pikkus
5 m
laiendage kirjeldust
Kiudoptika tüüp  Kiudoptika tüüp
G.657.A1
laiendage kirjeldust
Pistmik 1  Pistmik 1
SC
laiendage kirjeldust
Pistmik 2  Pistmik 2
LC
laiendage kirjeldust
Konnektor 2 sugu  Konnektor 2 sugu
Meessoost
laiendage kirjeldust
Konnektor 1 sugu  Konnektor 1 sugu
Meessoost
laiendage kirjeldust
Pistiku poleerimistüüp 
APC
laiendage kirjeldust
Kaabli tüüp  Kaabli tüüp
FTTH
laiendage kirjeldust
Toote värv  Toote värv
Kollane
laiendage kirjeldust
Täisdupleks  Täisdupleks
Jah
laiendage kirjeldust
Kiustruktuur 
Üksikrežiim
laiendage kirjeldust
Mantli materjal 
Nailon/polüvinüülkloriid (PVC)
laiendage kirjeldust
Kaal ja mõõtmed
Kaabli läbimõõt  Kaabli läbimõõt
3 mm
laiendage kirjeldust
Kaal  Kaal
75 g
laiendage kirjeldust
Pakendi andmed
Kogus pakis 
100 tk
laiendage kirjeldust
Katseprotokoll lisatud 
Jah
laiendage kirjeldust
Pakendi laius  Pakendi laius
200 mm
laiendage kirjeldust
Pakendi sügavus  Pakendi sügavus
200 mm
laiendage kirjeldust
Pakendi kõrgus  Pakendi kõrgus
400 mm
laiendage kirjeldust
Pakendi ruumala 
0,16 cm³
laiendage kirjeldust
Pakendi kaal  Pakendi kaal
7,5 kg
laiendage kirjeldust
Pakendi tüüp  Pakendi tüüp
Karp
laiendage kirjeldust

Valitud tooted

Hoidke meiega ühendust!
Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

Vale e-maili aadress.
See e-maili aadress on juba kinnitatud.
See e-maili aadress on veel kinnitamata.
Aitäh!
Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
Makseviisid
Tarneviisid
Sertifikaadid ja tunnustused