See leht kasutab küpsiseid, lisateave
Eesti (muutke)
Lõime meie kaupluse Teie jaoks Teie keeles ja valuutas.
Valige oma asukoht:
  0
  Päring
  0,00 €
  0
  Ostukorvi
  0,00 €
  Laadimine...
  Laadimine...
  Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!

  Ettevõttest

  Oleme dünaamilisel arengul põhinev ettevõte. Laiendame pidevalt oma tegevusala IT-valdkonnas. Pakume turu parimaid võrgu- ja serverilahendusi ning kõige uuemat tarkvara, keskendudes kontrollitud ja mainekatele tootemarkidele.

  Klientide rahulolu on meie jaoks kõige tähtsam. Pakkudes kõrgeima klassi seadmeid, toetame kliente ärivaldkonnast, avalikust sektorist ja haridusvaldkonnast. Pakume järgmiste tootjate lahendusi: Cisco, Ubiquiti, Juniper, Fujitsu, HP, Lenovo, Jabra, Microsoft, Oracle, Symantec ja VMware.

  Tänu laitmatult töötavatele toodetele ja professionaalsele nõustamisele on huvi meie pakkumiste vastu väga suur. Omandades uusi oskusi pakutavate toodete valdkonnas, saime aunimetuse „Microsofti partneri kuldsertifikaat”.

  Tõstame süsteemselt oma kvalifikatsiooni. Meie pakutavad lahendused on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega, mis võimaldab meie klientidel omandada parimaid turul olevaid tooteid.

  Viies kokku ka kõige väiksemate ettevõtete vajadused ja maailma suurimate tootjate pakkumised, integreerime Euroopa IT-turgu ja kiirendame uuenduslike lahenduste pealevoolu.

  Oma tegevusvaldkonda laiendades püüame pakkuda sissetöötatud kliendisuhteid, kontaktivõrgustikku ja sellega seostuvat klientide rahulolu. Iga klient on meie jaoks võrdselt oluline, olenemata suurusest ja ärilistest vajadustest.

  Kehtivad sooduskampaaniad:
  -48%
  Hoidke meiega ühendust!
  Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.
  Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.
  Vale e-maili aadress.
  See e-maili aadress on juba kinnitatud.
  See e-maili aadress on veel kinnitamata.
  Aitäh!
  Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
  Partnerlused
  Makseviisid
  Tarneviisid