0
Päring
0,00 €
0
Ostukorvi
0,00 €
Laadimine...
Laadimine...
Päringut ja tellimust on värskendatud!
Päringut ja tellimust on värskendatud! Päringut ja tellimust on värskendatud!
Toode on otsas.
Vabandame, kuid toode pole laos.

Cisco SFP-10G-ER-S transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm

EAN: 0882658782480
Part number: SFP-10G-ER-S
SKU: 1059773
6 117,92 € neto
7 463,86 € bruto
Puudub laos
Makseviisid
Tarneviisid

Cisco SFP-10G-ER-S transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm

EAN:

0882658782480

Part number:

SFP-10G-ER-S

SKU: 1059773

> SFP+ Valgusjuhe 10000 Mbit/s

> Lainepikkus: 1550 nm

> Hot-Plug tugi

Ideaalsed lahendused teie ettevõttele
Me leiame teie ettevõtte jaoks optimaalse lahenduse. Meie müügi- ja eelmüügispetsialistid valivad iga päev klientidele tooteid ja teenuseid.
Seadmete ekspresstarned kogu maailmas
Me garanteerime teie seadmete õigeaegse kohaletoimetamise, kus iganes te ka ei viibiks. Teeme koostööd ülemaailmsete partneritega, et tagada optimaalne logistika.
Rakendustoetus garanteeritud
Me pakume tuge lahenduste rakendamisel teie ettevõttes. Meie kvalifitseeritud insenerid aitavad teil oma infrastruktuuri tõhusalt hallata.
Klient kõigepealt
Meie RMA-eksperdid tegelevad kaebuste ja seadmete asendamisega kiiresti ja tõhusalt, et teie äri saaks sujuvalt toimida.
Kirjeldus
Cisco SFP-10G-ER-S. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP+. Sertifikaat: MSA. Laius: 13,4 mm, Sügavus: 56,5 mm, Kõrgus: 8,5 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk
Spetsifikatsioon
Toimimine
SFP-transiiveri tüüp 
Valgusjuhe
laiendage kirjeldust
Andmete edastamise maksimaalne määr  Andmete edastamise maksimaalne määr
10000 Mbit/s
laiendage kirjeldust
Liidese tüüp 
SFP+
laiendage kirjeldust
Single-mode fiber (SMF) toetatud 
Jah
laiendage kirjeldust
Fiiberoptiline pistmik  Fiiberoptiline pistmik
LC
laiendage kirjeldust
Toetatud kiudkaabli läbimõõt 
9/125 µm
laiendage kirjeldust
SFP vastuvõtja standard 
ER
laiendage kirjeldust
Lainepikkus  Lainepikkus
1550 nm
laiendage kirjeldust
Võrgustandardid  Võrgustandardid
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
laiendage kirjeldust
Auto MDI/MDI-X  Auto MDI/MDI-X
Jah
laiendage kirjeldust
Funktsioonid
Hot-Plug tugi  Hot-Plug tugi
Jah
laiendage kirjeldust
Sertifikaat 
MSA
laiendage kirjeldust
Kaal ja mõõtmed
Laius  Laius
13,4 mm
laiendage kirjeldust
Sügavus  Sügavus
56,5 mm
laiendage kirjeldust
Kõrgus  Kõrgus
8,5 mm
laiendage kirjeldust
Pakendi andmed
Kaasnevate toodete arv  Kaasnevate toodete arv
1 tk
laiendage kirjeldust

Valitud tooted

Hoidke meiega ühendust!
Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

Vale e-maili aadress.
See e-maili aadress on juba kinnitatud.
See e-maili aadress on veel kinnitamata.
Aitäh!
Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
Makseviisid
Tarneviisid
Sertifikaadid ja tunnustused