0
Päring
0,00 €
0
Ostukorvi
0,00 €
Laadimine...
Laadimine...
Päringut ja tellimust on värskendatud!
Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!
Toode on otsas.
Vabandame, kuid toode pole laos.

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP network media converter 850 nm

Part number: MGBSX1
EAN: 4260039342731
-10%
110,27 € neto
98,87 € neto
118,64 € bruto
Saadavus:
50+  tk.
Kättetoimetamine:
neljapäev, 18. august 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kullersaadetis  15,10 € Arvutada
Kirjeldus
Lugege veel Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP network media converter 850 nm
Spetsifikatsioon
Ports & interfaces
Connectivity technology Wired  
Performance
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.  Maximum transfer distance 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Wavelength 850 nm  
Operational conditions
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.  Operating temperature (T-T) 0 - 40 °C  
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.  Storage temperature (T-T) -20 - 70 °C  
Operating relative humidity (H-H) 0 - 85%  
Storage relative humidity (H-H) 5 - 90%  
Other features
Fiber type MMF  

Kehtivad sooduskampaaniad
Hoidke meiega ühendust!
Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

Vale e-maili aadress.
See e-maili aadress on juba kinnitatud.
See e-maili aadress on veel kinnitamata.
Aitäh!
Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
Partnerlused
Makseviisid
Tarneviisid
EBA National Winner Banner