0
Päring
0,00 €
0
Ostukorvi
0,00 €
Laadimine...
Laadimine...
Päringut ja tellimust on värskendatud!
Päringut ja tellimust on värskendatud! Päringut ja tellimust on värskendatud!
Toode on otsas.
Vabandame, kuid toode pole laos.

Cisco MFEFX1 meediakonverter 100 Mbit/s 1310 nm

EAN: 0745883577712
Part number: MFEFX1
SKU: 1035627
105,88 € neto
129,17 € bruto
Puudub laos
Makseviisid
Tarneviisid

Cisco MFEFX1 meediakonverter 100 Mbit/s 1310 nm

EAN:

0745883577712

Part number:

MFEFX1

SKU: 1035627
Ideaalsed lahendused teie ettevõttele
Me leiame teie ettevõtte jaoks optimaalse lahenduse. Meie müügi- ja eelmüügispetsialistid valivad iga päev klientidele tooteid ja teenuseid.
Seadmete ekspresstarned kogu maailmas
Me garanteerime teie seadmete õigeaegse kohaletoimetamise, kus iganes te ka ei viibiks. Teeme koostööd ülemaailmsete partneritega, et tagada optimaalne logistika.
Rakendustoetus garanteeritud
Me pakume tuge lahenduste rakendamisel teie ettevõttes. Meie kvalifitseeritud insenerid aitavad teil oma infrastruktuuri tõhusalt hallata.
Klient kõigepealt
Meie RMA-eksperdid tegelevad kaebuste ja seadmete asendamisega kiiresti ja tõhusalt, et teie äri saaks sujuvalt toimida.
Kirjeldus
Cisco MFEFX1. Andmete edastamise maksimaalne määr: 100 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 100BASE-FX. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Maksimaalne ülekandekaugus: 2000 m, Lainepikkus: 1310 nm. Sertifikaat: SFP MSA, ITU-T G.253 Core, FDA 21CFR 1040.10,11 EC 60825-1,2 FCC Part15 Class B, UL, cUL,.... Mõõdud (l x s x k): 13 x 56 x 9 mm
Spetsifikatsioon
Võrgustumine
Andmete edastamise maksimaalne määr  Andmete edastamise maksimaalne määr
100 Mbit/s
laiendage kirjeldust
Kaabeldustehnoloogia  Kaabeldustehnoloogia
100BASE-FX
laiendage kirjeldust
Pesad & liidesed
Ühenduvustehnoloogia  Ühenduvustehnoloogia
Juhtmega ühendatud
laiendage kirjeldust
Toimimine
Maksimaalne ülekandekaugus  Maksimaalne ülekandekaugus
2000 m
laiendage kirjeldust
Lainepikkus  Lainepikkus
1310 nm
laiendage kirjeldust
Disain
Sertifikaat 
SFP MSA, ITU-T G.253 Core, FDA 21CFR 1040.10,11 EC 60825-1,2 FCC Part15 Class B, UL, cUL, ICES-003, CB
laiendage kirjeldust
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T)  Kasutamistemperatuur (T-T)
0 - 70 °C
laiendage kirjeldust
Hoiustamistemperatuur (T-T)  Hoiustamistemperatuur (T-T)
-40 - 85 °C
laiendage kirjeldust
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) 
10 - 85 protsenti
laiendage kirjeldust
Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel 
5 - 90 protsenti
laiendage kirjeldust
Muud funktsioonid
Mõõdud (l x s x k)  Mõõdud (l x s x k)
13 x 56 x 9 mm
laiendage kirjeldust

Valitud tooted

Hoidke meiega ühendust!
Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

Vale e-maili aadress.
See e-maili aadress on juba kinnitatud.
See e-maili aadress on veel kinnitamata.
Aitäh!
Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
Makseviisid
Tarneviisid
Sertifikaadid ja tunnustused