0
Päring
0,00 €
0
Ostukorvi
0,00 €
Laadimine...
Laadimine...
Päringut ja tellimust on värskendatud!
Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!
Toode on otsas.
Vabandame, kuid toode pole laos.

GLC-FE-100LX=

Toote nimetus: 100BASE-LX SFP for FE port
EAN: 0746320602134
-60%
339,56 € neto
136,45 € neto
163,74 € bruto
Puudub laos
Kirjeldus
Lugege veel 100BASE-LX SFP for FE port
Spetsifikatsioon
Performance
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.  Maximum transfer distance 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Wavelength 1310 nm  
Design
List of characteristics that describe methods of compliance to industry-defined standards for the product  Compliance industry standards IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3  
List of regulatory safety standards for all countries in which this product has been certified.  Safety Laser Class 1 21CFR1040  
Operational conditions
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.  Operating temperature (T-T) 0 - 70 °C  
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.  Storage temperature (T-T) -40 - 85 °C  
Other features
Transmit power range -8 - -15 dBmW  dBmW
Connector(s) Dual LC  
Fiber type SMF  

Kehtivad sooduskampaaniad
Hoidke meiega ühendust!
Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

Vale e-maili aadress.
See e-maili aadress on juba kinnitatud.
See e-maili aadress on veel kinnitamata.
Aitäh!
Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
Partnerlused
Makseviisid
Tarneviisid
EBA National Winner Banner