0
Päring
0,00 €
0
Ostukorvi
0,00 €
Laadimine...
Laadimine...
Päringut ja tellimust on värskendatud!
Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!
Toode on otsas.
Vabandame, kuid toode pole laos.

7G17A03537

Toote nimetus: Lenovo 7G17A03537 network transceiver module Fiber optic 25000 Mbit/s SFP28 850 nm
EAN: 889488421763
Part number: 7G17A03537
181,67 € neto
218,00 € bruto
Saadavus:
6  tk.
Kättetoimetamine:
neljapäev, 14. juuli 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kullersaadetis  15,10 € Arvutada
Kirjeldus
Lugege veel Lenovo 7G17A03537 network transceiver module Fiber optic 25000 Mbit/s SFP28 850 nm
Spetsifikatsioon
Performance
SFP transceiver type Fiber optic  
The maximum speed with which data can be transmitted from one device to another.  Maximum data transfer rate 25000 Mbit/s  Mbit/s
An interface is the point of interaction with software, or computer hardware, or with peripheral devices such as a computer monitor or a keyboard. Some computer interfaces such as a touchscreen can send and receive data, while others such as a mouse or microphone can only send data. A standard interface, such as SCSI, decouples the design and introduction of computing hardware, such as I/O devices, from the design and introduction of other components of a computing system, thereby allowing users and manufacturers great flexibility in the implementation of computing systems.  Interface type SFP28  
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.  Maximum transfer distance 100 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Wavelength 850 nm  
Features
The colour e.g. red, blue, green, black, white.  Product colour Metallic  

Kehtivad sooduskampaaniad
Hoidke meiega ühendust!
Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

Vale e-maili aadress.
See e-maili aadress on juba kinnitatud.
See e-maili aadress on veel kinnitamata.
Aitäh!
Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
Partnerlused
Makseviisid
Tarneviisid
EBA National Winner Banner