0
Päring
0,00 €
0
Ostukorvi
0,00 €
Laadimine...
Laadimine...
Päringut ja tellimust on värskendatud!
Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!
Toode on otsas.
Vabandame, kuid toode pole laos.

00MN514

Toote nimetus: Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF fibre optic cable
EAN: 0883436656122
Part number: 00MN514
96,33 € neto
115,60 € bruto
Puudub laos
Kirjeldus
Lugege veel Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF fibre optic cable
Spetsifikatsioon
Features
How long the cable is.  Cable length 15 m  
This is the first connector in the device.  Connector 1 LC  
This is the second connector in the device.  Connector 2 LC  
To distinguish parts on a cable interface, connectors are grouped under genders. Sockets or jacks are considered to be female whilst plugs are referred to as male.  Connector gender Male/Male  
Fibre optic type OM3  
Fiber mode structure Multi-mode  

Kehtivad sooduskampaaniad
Hoidke meiega ühendust!
Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

Vale e-maili aadress.
See e-maili aadress on juba kinnitatud.
See e-maili aadress on veel kinnitamata.
Aitäh!
Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
Partnerlused
Makseviisid
Tarneviisid
EBA National Winner Banner