Eesti (muutke)
Lõime meie kaupluse Teie jaoks Teie keeles ja valuutas.
Valige oma asukoht:
  0
  Päring
  0,00 €
  0
  Ostukorvi
  0,00 €
  Laadimine...
  Laadimine...
  Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Toode on otsas.
  Vabandame, kuid toode pole laos.
  Uued litsentsid<br>ja uuendused Uued litsentsid
  ja uuendused
  Juurutused<br>ja migratsioonid Juurutused
  ja migratsioonid
  Tehniline tugi<br>ja koolitused Tehniline tugi
  ja koolitused

  Rakendused, mida teate ja tööriistad, mida vajate

  Valige oma plaan, meie tegeleme ülejäänuga

  Ostke nüüd koos posti juurutuse ja migratsiooni teenusega

  Töötage kus iganes olete.

  Vaba töötamine kõikjalt

  Office 365, see on kontori, kõikjale kus Te viibite, üleviimist võimaldav mobiilsus. Tänu teenusele OneDrive reisivad Teie dokumendid koos Teiega. Teenus tagab ilma mingite piiranguteta, kõikjalt ja igalt seadmelt, juurdepääsu kõikidele dokumentidele, kalendritele ning elektroonilisele postile. Kui vajate hädasti juurdepääsu rakenduse Office 365 täielikule versioonile aga pole oma seadmeid kaasas, võite Office teenust kasutada ükskõik millisel arvutil nõudmisel.

  Offline tähendab online!

  Paigaldades Office 365 ühe kasutaja raames isegi 5-le PC ja Mac arvutile aga ka 5-le mobiilseadmele võite kontoripaketti alati käepärast omada. Rakendust võib kasutada ka offline režiimis. Office 365 võimaldab dokumentide toimetamist nii veebi otsingumootori tasandilt, kui ka Teie arvutil, millel tekib pilveketta peegel. Selline teenuse konstruktsioon võimaldab töötamist ettevõtte andmetega isegi ilma võrguühenduseta.

  Toimetage faile oma nutitelefonis

  Office 365, see on rida töö organiseerimist parandavaid teenuseid, mitte ainult kontoris, vaid ka ettevõttest väljaspool. Kõik, mida vajate, on kaasas ja isegi teel koju olles võite Office rakenduste kaasaskantavates versioonides dokumente toimetada, mõtteid üles märkida ja projekti lehekülgedel neid välja pakkuda. Office 365-s kasutatavate tööriistade, mh posti, sünkroniseeritud ja jagatavate kalendrite, OneDrive ketta ning Office paketi teenindamine on kohandatud mobiilseadmete eraldusega. Avaldate ühe kliki abil vabaltvalitud hetkel dokumendi või foto nii organisatsiooni siseselt kui väliselt. Puutetundlike ekraanidega kohandatud intuitiivne kasutajaliides tagab hõlpsa ja tõhusa töö nutitelefoni tasandilt.

  Hoidke meiega ühendust!
  Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

  Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

  Vale e-maili aadress.
  See e-maili aadress on juba kinnitatud.
  See e-maili aadress on veel kinnitamata.
  Aitäh!
  Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
  Partnerlused
  Makseviisid
  Tarneviisid
  EBA National Winner Banner