Eesti (muutke)
Lõime meie kaupluse Teie jaoks Teie keeles ja valuutas.
Valige oma asukoht:
  0
  Päring
  0,00 €
  0
  Ostukorvi
  0,00 €
  Laadimine...
  Laadimine...
  Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Toode on otsas.
  Vabandame, kuid toode pole laos.
  Uued litsentsid<br>ja uuendused Uued litsentsid
  ja uuendused
  Juurutused<br>ja migratsioonid Juurutused
  ja migratsioonid
  Tehniline tugi<br>ja koolitused Tehniline tugi
  ja koolitused

  Rakendused, mida teate ja tööriistad, mida vajate

  Valige oma plaan, meie tegeleme ülejäänuga

  Ostke nüüd koos posti juurutuse ja migratsiooni teenusega

  Juhtige ja organiseerige

  Töö, inimeste ja teabe organiseerimine

  Teenusega Office 365 võtab inimeste ja vahendite juhtimine ajas täiesti uued mõõtmed. Kasutades SharePoint-i saate oma kontorilaual lahti kaartide ja märkuste virnadest, loote hõlpsalt meeskonna või osakonna lehekülje, koos sellele ajateljel salvestatud tööülesannete ja iga isiku kirjeldusega, võttes arvesse varasemaid projekte ja dokumente, mille kallal ta töötas.

  Meeskonna juhtimine

  Teenuse Exchange raames võite Te, nt varustuse või ametiauto broneerimise, puhkusi puudutava teabe, puudumiste või oluliste sündmuste küsimustes, teiste töötajatega kalendreid jagada. Kohtumiste organiseerija funktsiooni kasutamine võimaldab valitud osalejatele sobivaima kohtumisaja kindlaks määramist. Tänu teabejagamisele on võimalik ühtlasi ka erinevaid kalendreid jälgida ja oma ning kaastöötajate tööülesandeid juhtida.

  Osakondade ja projektide postkastid

  Iga antud osakonna või projekti juurde kinnitatud töötaja võib saada täiendava postkasti, sellega ühtlasi dokumentidele ja nende versioonidele oma postkasti tasandilt juurdepääsu saavutades. Kõik dokumendid sorteeritakse asjakohaselt ja omistatakse konkreetsetele osakondadele ning projektidele ja avaldatakse ka valitud isikutele. Projektide või osakondade meiliteated jõuavad kõikide liikmeteni ja muudetud dokumendid uuendatakse automaatselt, mistõttu puudub iga kord peale muudatuste sisseviimist järgnevate teadete saatmise vajadus.

  Sotsiaalvõrgustiku platvorm

  Platvorm mõtete jagamiseks, paljudele küsimustele vastuste leidmiseks, töötajate toimingute jälgimiseks, see ei ole ainult suhtlusvahend - see on ettevõtet ja selle spetsialiste käsitleva teabe tõeline varasalv. Antud dokumendi avaldamiseks Office paketi vabaltvalitud rakendusest, omas valdkonnas spetsialistidele küsimuse esitamiseks ja vajaliku teabe kiireks hankimiseks piisab mõnest klikkimisest. Võite ka aruandeid ja muid dokumente avaldada, kaastöötajaga tähelepanekuid jagada ja tagasisidet saada.

  Hoidke meiega ühendust!
  Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

  Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

  Vale e-maili aadress.
  See e-maili aadress on juba kinnitatud.
  See e-maili aadress on veel kinnitamata.
  Aitäh!
  Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
  Partnerlused
  Makseviisid
  Tarneviisid
  EBA National Winner Banner