Eesti (muutke)
Lõime meie kaupluse Teie jaoks Teie keeles ja valuutas.
Valige oma asukoht:
  0
  Päring
  0,00 €
  0
  Ostukorvi
  0,00 €
  Laadimine...
  Laadimine...
  Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Toode on otsas.
  Vabandame, kuid toode pole laos.
  Uued litsentsid<br>ja uuendused Uued litsentsid
  ja uuendused
  Juurutused<br>ja migratsioonid Juurutused
  ja migratsioonid
  Tehniline tugi<br>ja koolitused Tehniline tugi
  ja koolitused

  Rakendused, mida teate ja tööriistad, mida vajate

  Valige oma plaan, meie tegeleme ülejäänuga

  Ostke nüüd koos posti juurutuse ja migratsiooni teenusega

  Korduma kippuvad küsimused:

  Miks on mõttekas valida Office 365 teenus?

  Office tagab juurdepääsu kontoritööd toetavale tarkvarale. Koosneb Word, Excel, Outlook, PowerPoint ja OneNote rakendustest. Office 365, see on igalt seadmelt ja kõikjalt maailmast täielik juurdepääs kõikidele funktsioonidele. Teenus võimaldab dokumentide ja kalendrite jagamist, tuntud rakenduste ning ettevõtte postkasti kasutamist ja ettevõttesisest sidet kiirteadete ning videokonverentside abil.

  Mis on Office paketi ja Office 365 teenuse erinevus?

  Office 365 teenus puudutab Office paketi koosseisu kuuluvatele uusimatele ja kaasaegsematele rakendustele juurdepääsu pakkuva liitumislepingu plaane. Office 365 üksikasjalikud liitumislepingu plaanid võimaldavad täielikke rakendusi, nagu Word, Excel, PowerPoint, OneNote ja Outlook paigaldada mitmetele seadmetele – PC, Mac arvutitele ja mobiilvarustusele. Office 365 raames saavad kasutajad kaasa ka täiendavate kuludeta tehnilise toe. Office pakett on saadaval ka ühekordse ostuna, paraku erinevate rakenduste uute funktsioonide ilmumisel seda ei uuendata.

  Milline Office 365 plaan valida?

  Enne otsuse vastuvõtmist tuleb täpsustada vajadused infotehnoloogia infrastruktuuri vallas. Kui ettevõte omab Office paketti ja Teile on peamiselt olulised pilveteenuse funktsioonid (post, OneDrive ketas, üksuste veebileheküljed, videokonverentsid ja muu), on mõttekas valida plaan Business Essentials. Plaan Business on mõeldud ettevõtetele, mis soovivad omada juurdepääsu Office paketi uusimatele versioonidele ja teenusele OneDrive for Business dokumentide säilitamiseks ning avaldamiseks. Muude vajaduste ja ootuste korral võib valida individuaalsetele nõudmistele vastava plaani. Igaga neist võib tutvuda leheküljel siin. Lahenduse valiku kindluse puudumise korral võtke meiega ühendust!

  Kas rakendus Skype for Business võimaldab videokonverentse läbi viia?

  Skype for Business on kiirteadete ja häälsõnumite saatmiseks ning videokonverentside läbiviimiseks kohandatud tööriist. Rakendus on ärireisidel täiendavate kulude kandmise vajaduseta suurepäraseks koolituste korraldamist võimaldavaks rakenduseks. Skype for Business võimaldab koolituse salvestada ja seejärel selle ülejäänud kaastöötajatele edastada.

  Milline Office pakett on teenuse Office 365 raames saadaval?

  Otsustades oma ettevõttes juurutada teenuse Office 365, saate juurdepääsu tarkvara uusimale versioonile, tänu millele võite liitumislepingu raames alati kasutada kehtivat Office paketti.

  Milline on teenuse Office 365 maksimaalne kasutajate arv?

  Plaanid Business Essentials, Business ja Business Premium teenindavad maksimaalselt 300 kasutajat. Kui Teie ettevõttes on rohkem töötajaid või plaanite töötajate arvu suurendamist, tutvuge plaanidega Enterprise E1, ProPlus ja Enterprise E3, kus kasutajate piirarv ei kehti.

  Millised on saadaolevad makseviisid?

  Teenuse Office 365 eest võib tasuda kõikide saadaolevate krediitkaartidega. Makseid võib sooritada vastavalt individuaalsetele võimalustele – kuu abonemendi või aasta abonemendi raames.

  Millal võib liitumislepingu tühistada?

  Liitumislepingu võib tühistada vabaltvalitud hetkel. Kuu abonemendi puhul klienti trahviga ei koormata, paraku ei saa ta aastase liitumislepingu ettemakse eest kantud kulude tagasimakset.

  Mis toimub andmetega peale liitumislepingu tühistamist?

  Liitumislepingut tühistades on kasutajal õigus dokumendid alla laadida ja vabaltvalitud kohta salvestada. Andmed on kontol piiratud funktsionaalsusega saadaval 90 päeva jooksul.

  Kas võib teisele plaanile üle minna?

  Plaani laiendamiseks tuleb oma konto teisele plaanile üle viia. Enamustes plaanides võib muudatuse teostada juhtpaneelil saadaolevat funktsiooni, Plaani ümberlülitamine, kasutades. Piiramatut arvu kasutajaid hõlmava liitumislepingu või ettemaksukaardi kasutusega plaani ostu korral võib plaani laiendada käsitsi. Plaani vahetamise korral kantakse domeeni nimetus uuele kontole üle.

  Kas Office 365 erinevate plaanide kokkusegamine on võimalik?

  Plaanide ühendamine ja kohandamine on võimalik. Paraku võib see plaani tasandil litsentspiirangutega seotud olla.

  Mul on juba domeeni nimetus. Mida teha?

  Omades domeeni nimetust võib selle teenusele lisada Office 365 ja luua sellele tuginev meiliaadress.

  Kas Office 365 kasutades pean ma olema internetiga ühenduses?

  Kasutades omanduses olevatele seadmetele paigaldatud ja aktiveeritud Office paketti, ei ole ühendus internetiga vajalik. Juurdepääs võrgule on vajalik paketi paigaldamise ja aktiveerimise käigus, uuenduste installimise ja liitumislepingu konto haldamise ajal. Samuti nõuab võrguühendust ka pilveteenuste (nt elektrooniline post) kasutamine.

  Kas konfiguratsioon ja andmed kantakse prooviversioonilt Office 365 liitumislepingule üle?

  Kui liitumislepingul on sama kasutajakontode arv, ei allu teave ja konfiguratsioon muudatustele, tingimuseks on teenuse Office 365 ostmine 30 päeva jooksul peale testversiooni aegumist.

  Hoidke meiega ühendust!
  Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

  Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

  Vale e-maili aadress.
  See e-maili aadress on juba kinnitatud.
  See e-maili aadress on veel kinnitamata.
  Aitäh!
  Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
  Partnerlused
  Makseviisid
  Tarneviisid
  EBA National Winner Banner