Eesti (muutke)
Lõime meie kaupluse Teie jaoks Teie keeles ja valuutas.
Valige oma asukoht:
  0
  Päring
  0,00 €
  0
  Ostukorvi
  0,00 €
  Laadimine...
  Laadimine...
  Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Toode on otsas.
  Vabandame, kuid toode pole laos.
  Uued litsentsid<br>ja uuendused Uued litsentsid
  ja uuendused
  Juurutused<br>ja migratsioonid Juurutused
  ja migratsioonid
  Tehniline tugi<br>ja koolitused Tehniline tugi
  ja koolitused

  Rakendused, mida teate ja tööriistad, mida vajate

  Valige oma plaan, meie tegeleme ülejäänuga

  Ostke nüüd koos posti juurutuse ja migratsiooni teenusega

  Office 365 – täiesti uue kuvandiga tuntud lahendus

  Office 365

  Office 365 see on igakülgne teenus, mis edendab nii väikeettevõtete kui suurte korporatsioonide tööd. Lahendus võimaldab igalt vabalt töötamist seadmelt ja vabaltvalitud kohast. Tagab ka kontoriväliselt andmete kaitse. Sõltuvalt valitud plaanist võimaldab teenus kasutada Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Access ja Publisher rakendusi. Office 365 annab juurdepääsu ka Exchange Online (äripost), SharePoint Online (failide jagamine) serveriteenustele.

  Exchange Online

  Exchange Online

  Office 365 on ühtlasi ka professionaalne äripost, kuhu kunagi rämpsposti ei saabu. Sobitudes isiklikele vajadustele ja Teie organisatsiooni turvalisust tagades võimaldab Exchange Online tõsta töö tootlikkust ning parandada haldamist. Tänu arvutisse paigaldatud Outlook rakendusele on juurdepääs uudistele, vestlustele, tööülesannetele ja ajakavadele nii online versioonis kui mobiilseadmetel võimalik erinevatelt seadmetelt ja vabaltvalitud kohast. Panustage Exchange Online-le ja töötage tõhusamalt!

  OneDrive For Business

  OneDrive For Business

  Ettevõtte dokumendid ühes kohas? See on võimalik rakendusega OneDrive For Business. Säilitate failid turvaliselt virtuaalsel kettal. Nii OneDrive, kui leheküljed SharePoint Online-l oma Microsofti serveritel oma varukoopiaid Juurdepääs dokumentidele on võimalik igal hetkel ja vabaltvalitud kohast ning tänu Teie seadmetega sünkroniseerimisele on failid isegi offline töö korral alati saadaval.

  SharePoint Online

  SharePoint Online

  Osakondade või üksuste töö organiseerimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kiire ja probleemideta veebilehekülgede loomine SharePoint Online teenuses tõstab töö tõhusust. Lisaks projektide kallal koostöö tegemise võimalusele lihtsustab rakendus dokumentide - arvete, vormide või puhkuseavalduste haldamist. Teiste töötajatega dokumentide jagamine ja juurdepääs vahenditele veebi otsingumootori tasandilt ning mobiilseadmetelt hõlbustab projektide realiseerimist. Veebilehekülgedele võib lisaks dokumendihoidlatele paigutada erinevaid rakendusi, nt tööülesannete ajatelje, vestlustabeli, foorumi ja isegi sihtotstarbelise, kalendriga postkasti!

  Turvalisuse garantii

  Office 365 annab kindluse, et Teie andmed ei satu kunagi soovimatutesse kätesse. Lahendus võimaldab andmevarundust ja kustutatud failide või teadete taastamist. Võimaldab seadistada ka kahekordse autentimise (Multi-Factor Authentication). Teenus omab teabe turvalisuse standardeid puudutavatele rahvusvahelistele normidele vastavust kinnitavat sertifikaati ISO/IEC 27001:2005. Microsoft on esimene ettevõte, mis omandas oma teenuste isikukaitseandmete pilveteenuse normiga vastavuse sertifikaadi ISO 27018. Office 365 on korrapäraselt allutatud välisaudititele.

  Hoidke meiega ühendust!
  Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

  Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

  Vale e-maili aadress.
  See e-maili aadress on juba kinnitatud.
  See e-maili aadress on veel kinnitamata.
  Aitäh!
  Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
  Partnerlused
  Makseviisid
  Tarneviisid
  EBA National Winner Banner