Eesti (muutke)
Lõime meie kaupluse Teie jaoks Teie keeles ja valuutas.
Valige oma asukoht:
  0
  Päring
  0,00 €
  0
  Ostukorvi
  0,00 €
  Laadimine...
  Laadimine...
  Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Päringut ja tellimust on värskendatud!Päringut ja tellimust on värskendatud!
  Toode on otsas.
  Vabandame, kuid toode pole laos.
  Uued litsentsid<br>ja uuendused Uued litsentsid
  ja uuendused
  Juurutused<br>ja migratsioonid Juurutused
  ja migratsioonid
  Tehniline tugi<br>ja koolitused Tehniline tugi
  ja koolitused

  Rakendused, mida teate ja tööriistad, mida vajate

  Valige oma plaan, meie tegeleme ülejäänuga

  Ostke nüüd koos posti juurutuse ja migratsiooni teenusega

  Office 365 plaan Enterprise E3 (796B6B5F-613C-4E24-A17C-EBA730D49C02)

  Kuuajaline kordustellimus 17,30 € neto

  Ostke nüüd
  Aastane kordustellimus 194,42 € neto

  Ostke nüüd
  Enterprise E3, see on rida iga ettevõtte funktsioneerimist etendavaid võimalusi. On ette nähtud piiramatule kasutajate arvule, omab 50 GB mahuga postkastiga Enterprise klassi postiteenust ja piiramatu ruumiga teadetearhiivi. Plaan E3, see on andmete väljaarendatud kaitsefunktsioonid. Eesrindlik šifreerimine blokeerib teadete edasisaatmise ja ekraaninäidete loomise võimaluse, võimaldab enne sisu kustutamist ajapiiranguteta blokeerida ka kasutajate postkastid.
  Home Office Hardware Home Office Hardware

   Paketi sisaldus

  Office paketi täielik rakendus paigaldamiseks maks 15-le seadmele (5 PC/Mac, 5 tahvelarvutit, 5 nutitelefoni) 1 kasutaja raames
  Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft Outlook Microsoft OneNote Microsoft PowerPoint Microsoft Publisher Microsoft Access
  Office Online
  Tick
  Microsoft OneDrive
  piiranguta
  Integratsioon Active Directory-ga
  Tick
  Maksimaalne kasutajate arv
  piiranguteta
  Ettevõtte videoportaal videofailide ettevõttesiseseks edastamiseks ja avaldamiseks
  Tick
  Microsoft Exchange
  Teenuse kestuse tagamine 99,9% ja tehniline abi 24/7
  Tick
  Iseteeninduslik ärianalüüs
  Tick
  Office Graph funktsiooniga isikustatud otsing ja leidmine
  Tick
  Yammre
  Ettevõtte suhtlusvõrk
  Tick
  Eeskirjade ja andmekaitsega kooskõla tagamine
  Tick
  Rakenduste haldamine ettevõtluses (reeglid, rühmad, jms)
  Tick
  Office pakett tahvelarvutitele ja nutitelefonidele
  Tick
  Elektrooniliste tõendusmaterjalide kogumine
  Tick

   Eelised

  • Piirangute puudumine
  • Eesrindlikud funktsioonid
  • Äriklassi postiteenus
  • Online kohtumised
  • Ettevõttesisene lihtsustatud side
  • Tööülesannete haldamine ja automatiseerimine
  • Töö kõikjalt ja igalt seadmelt
  • 1 TB ketta mälu
  • Isikustatud otsing
  • Veelgi hõlpsam koostöö

   Funktsioonid

  Kehtivad tööriistad Teenus Office 365, see on alati programmide Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ja Publisher uusimad versioonid. Tänu Office 365 poolt antavatele võimalustele ja nende isiklikele vajadustele kohandamisele realiseerite tööülesanded korrektselt ning kiiresti.

  Office erinevates seadmetes Office paketti võite kasutada PC ja MAC arvutites ning enamustes kaasaskantavates seadmetes. Paketi installite 5-de arvutisse, 5-de tahvelarvutisse ja nutitelefoni.

  Äripost Plaan Enterprise E3 hõlmab Outlook programmi väljaarendatud kasutajaliideses äriklassi posti mahuga 50 GB. Juurdepääsu rakendusele saate nii arvuti tasandilt, kui ka Outlook rakenduse vahendusel veebi otsingumootoris. Äripost plaanis E3 on ka arhiveerimise, juriidilise blokeerimise ja andmekao kaitse (DLP) funktsioonideks.

  Dokumentide ja teadete haldamine Dokumentide ja elektroonilise posti haldamise funktsiooniga piirate erinevate kasutajate juurdepääsu valitud failidele ja teadetele ning teete, isegi ettevõttest väljasaatmise korral, võimatuks nende kuvamise ja toimetamise.

  Võrgukonverentsid Office 365 Enterprise E3 abil võite osaleda audio- ja videomaterjalide kasutusega online kohtumistes. Organiseerite konverentsi ja avaldate ekraani kiiresti.

  Side Korralik sideühendus tõstab töö efektiivsust. Kiirteadete saatmise ja hääl- ning videoühenduste realiseerimise võimalust pakkudes tagab Skype for Business nii ettevõttesisese kui -välise suhtlemisvabaduse.

  Failide säilitamine ja avaldamine Rakendusega OneDrive Ettevõtetele saab iga kasutaja oma käsutusse 1 TB online kettamälu. Pilveteenuses säilitatavad andmed on turvatud ja kõiki dokumente saate hõlpsalt toimetada ning avaldada ka ettevõttevälistele isikutele.

  Üksuste leheküljed Üksuste lehekülgede abil Te loote, organiseerite ja avaldate, tööd edendades, teavet. Omandate juurdepääsu kinnitatud projektide kallal töötava üksusega koostööd võimaldavatele veebi siduslehekülgedele ja rakendustele.

  Suhtlusvõrgud Yammer parandab ettevõttesisest sideühendust, hõlbustab koostööd ja kiirendab projektide realiseerimist.

  Office Online Tasuta rakendus Office Online võimaldab vabaltvalitud kohast, otsingumootori vahendusel, dokumentide loomist ja avaldamist.

  Rakenduste haldamine Lihtsustate rakenduste haldamist tänu avaldatud arvutil rühmade loomise, telemeetria ja aktiveerimise reeglitele.

  Isikustatud analüüsid Funktsioon Office Graph võimaldab rakendusel Office Delve, talle olulisima välja otsides, erinevate kasutajate käitumist analüüsida.

  Ettevõtte videoportaal Tänu videoklippide organisatsioonivälise haldamise võimalusele võivad kasutajad neid edastada, leida ja esitada erinevatel seadmetel.

  Integreeritud häälpost Plaan Enterprise E3 hõlmab ka automaatse vastuvõtulaua funktsiooni. Häälposti teated registreeritakse Exchange Online-s.

  Väljaarendatud tööriistad kõlblikkuse tagamiseks Elektrooniliste tõendusmaterjalide kogumise keskus võimaldab teostada otsinguid programmide Exchange, SharePoint, Skype for Business ja OneDrive Ettevõtetele postkastides. Funktsioon on säilitamise ja arhiveerimisega integreeritud.

  Ärianalüüs Programmi Excel funktsioonid võimaldavad andmeotsingut, Power Query lisa abil ühenduste loomist, rakenduses Power Pivot andmete modelleerimist ja analüüsi ning rakendustes Power View ja Power Map kuvandamist. Eraldiasetsevaks, programmist Excel aruandeid avaldavaks teenuseks on Power BI teenusele Office 365.

  Office ja SharePointi rakendus Programmi SharePoint ja Office paketiga koostööd tegevad uued rakendused tarnitakse dokumentidele ja lehekülgedele vahetult.

   Teenuse Office 365 ettevõtetele iga plaan tagab rea kasutuseeliseid:

  Töökindlus Teie teenused on, SLA finantslepinguga garanteeritult, saadaval 99,9% aja jooksul.

  Turvalisus Office 365-ga on Teie andmed turvatud. Omate kindlust teabe täieliku kaitse ja konfidentsiaalsuse suhtes. Andmed salvestatakse 3 kettal ja säilitatakse 2-s andmekeskuses (Amsterdamis ning Dublinis), mis tähendab, et tekib 6, kompleksselt kaitstavat, varudokumentide koopiat.

  Haldus Teenuse Office 365 juurutamine ei eelda eriotstarbelisi infotehnoloogilisi teadmisi. Kasutajate lisamine ja kustutamine võtab Teilt vaevalt mõne minuti.

  Värskendamine: Sõlmides Office 365 liitumislepingu, on Teil, ilma lisakulutuste kandmiseta, juurdepääsu Office paketi uusimale versioonile.

  Integratsioon Active Directory-ga Office 365-ga võite hallata kasutajate seadistusi ja teostada sünkroniseerimist teenusega Active Directory.

  Tehniline abi Ettevõtte Microsoft eksperdid tagavad kõikidele klientidele tehnilise abi. Võimalikest probleemidest teavitada või küsimusi esitada saab vahetult Microsoft Online portaali kontolt.

  Hoidke meiega ühendust!
  Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

  Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

  Vale e-maili aadress.
  See e-maili aadress on juba kinnitatud.
  See e-maili aadress on veel kinnitamata.
  Aitäh!
  Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
  Partnerlused
  Makseviisid
  Tarneviisid
  EBA National Winner Banner