0
Päring
0,00 €
0
Ostukorvi
0,00 €
Laadimine...
Laadimine...
Päringut ja tellimust on värskendatud!
Päringut ja tellimust on värskendatud! Päringut ja tellimust on värskendatud!
Toode on otsas.
Vabandame, kuid toode pole laos.
Skontaktuj się z nami
<
Palume esitada oma andmed. Ilma antud teabeta ei saa me vastata Teie päringule ja saata pakkumist. Peale päringu saamist teeb meie müügiosakond kõik endast oleneva, et koostada Teie jaoks parim pakkumine.

Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.
Juba valitud litsentsi tüüp. Litsentsi tüübi muutmiseks tuleb konfiguraator puhastada.

Sulgege
Puhastada konfiguraator?JahEi
Valitud toote kuulub hetkel valitust erinevale litsentsitüübile.
Selle toote lisamiseks tuleb konfiguraator kõigepealt puhastada.

Sulgege
Microsoft litsentseerimise liigid:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDServicesMicrosoft AccessoriesMicrosoft SubscriptionsMicrosoft Perpetual Licenses Microsoft SurfaceSurface Accessories
Vajate abi või nõustamist?
Helistage meie ekspertidele:
+372 668 3274
või saatke e-mail:
software at senetic dot ee
Microsoft Open Value
Litsentsprogramm Microsoft Open Value on ette nähtud ettevõtetele, mis on huvitatud kinnistatud (tähtajatute) litsentside ostmisest ja soovivad litsentsi eest tasuda aastase jääkmaksuga või ühekordse maksuga. Leping sõlmitakse kolme aasta peale. Kõik litsentsid on saadaval koos Software Assurance (L+SA).

Käesoleva ajani sõlmitud lepingud:

Litsentsi liik, ettevõtte, millele soovite litsentsi osta, seisukohalt:

Open Value litsentseerimise valik riigiametitele on saadaval selle kasutamiseks kvalifitseeruvatele väikestele ja keskmistele riigiametite asutustele. See on litsentsiliik, tänu millele riiklikud üksused võivad programmi Microsoft spetsiaalse eelishinnaga osta:
Koguettevõtte valik:

See variant on ettevõtetele, mis soovivad Microsoft tarkvara litsentsi omandada paindlikul moel, vabaltvalitud koguses, lepingu kehtivusaja vabaltvalitud hetkel.
Selle valiku kasutustingimuseks on algtellimuses vähemalt 5 litsentsi tellimine selles programmis pakutavatele toodetele (L+SA või SA). Järgnevad tellimused võivad tugineda isegi ainult ühele litsentsile.
Kõik litsentsid on saadaval koos Software Assurance.

See variant on ette nähtud ettevõtetele, mis omavad ettevõttes vähemalt 5 arvutit ja soovivad kõikides oma arvutites tarkvara ühtlustada, tuginedes vähemalt ühele järgnevatest toodetest: Windows 7 Enterprise värskendus, Office Professional Plus, nn Core CAL (Core Client Access License), Enterprise CAL, Windows Small Business Server CAL või Windows Essential Business Server CAL serveritele juurdepääsu litsentsid.
Kõik litsentsid on saadaval koos Software Assurance.
Tasumine

Tasu litsentsi eest makstakse ainult üks kord - kolmeaastase litsentsilepingu kehtivusaja alguses

Jääkmaksuga tasumise valiku korral jagatakse tasu litsentsi eest 3-ks võrdseks osamaksuks, mis tuleb tasuda iga lepingu kehtivusaja aasta alguses
Edasi

Kui olete tuttav Microsoft Open Value litsentseerimisega ja sooviksite vabalt valida kõikide selles litsentseerimises pakutavate toodete vahel kasutage meie tööriista ekspertidele.Tellimus

  Valitud tooted:
Eemaldage Eemaldage

Valitud tooted

Hoidke meiega ühendust!
Liituge meie uudiskirjaga ning olge meie sooduspakkumiste ja uudistega kursis.

Klõpsates "telli" nupul, nõustute turundusteabe saatmisega oma meiliaadressile. Teie isikuandmeid haldab Senetic AB oma registrisse kantud aadressiga Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Teil on õigus nõuda juurdepääsu isikuandmetele ning parandada, kustutada või piirata nende töötlemist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta. Üksikasjalikku teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuseeskirjadest.

Vale e-maili aadress.
See e-maili aadress on juba kinnitatud.
See e-maili aadress on veel kinnitamata.
Aitäh!
Kontrollige oma postkasti - saate meilt kirja, mille kaudu peate uudiskirja tellimuse kinnitama.
Makseviisid
Tarneviisid
Sertifikaadid ja tunnustused